VOZÍKY NA PŘEPRAVKY POZINKOVANÉ

 

K ČEMU JSOU URČENY ?

Vozíky pod přepravky (podvozky pod přepravky) - k převážení a manipulaci s přepravkami. Přepravky se naskládají na sebe na vozík a můžou se tak snadno převážet po prodejně či skladu. Používají se v chladírnách masa, pekárnách, cukrárnách a jiných skladech a prodejnách, kde se zboží uklává v přepravkách. 
 

VÝHODY POZINKOVANÝCH VOZÍKŮ

Nízká cena oproti nerezovým nebo lakovaným. Tyto kovové vozíky jsou oproti plastovým pevnější a odolnější proti nárazu a poškození.  U plastových rámů se často vylamují kolečka, což u těchto kovových vozíků nehrozí.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY: 

Nosnost vozíků - 250 kg.
Základní rozměr 600 x 400 mm na standardní přepravky. Na zakázku můžeme vyrobit i jiné rozměry vozíků. 
Materiál: ocelový L profil 30x30x3, galvanicky pozinkováno
Kolečka: průměr 80 mm, bílý polypropylen


JAK VYBRAT SPRÁVNÝ TYP VOZÍKŮ ? 

DLE MATERIÁLU

Záleží na tom, do jakého provozu jsou vozíky určeny, jak dlouho mají vydržet a kolik do nich chcete investovat.

Nejodolnější, s nejdelší životností, ale také nejdražší jsou celonerezové vozíky na přepravky. Do vlhkého, agresivního prostředí určitě doporučujeme si připlatit a zakoupit vozíky nerezové.

Pokud máte vozíky do suchého skladu, nebo prodejny, tak můžete zvolit levnější variantu pozinkovaných vozíků.

Kompromisem mezi pozinkovanými a nerezovými vozíky jsou práškově lakované vozíky na přepravky, které jsou odolnější vůči korozi než pozinkované a jsou levnější než nerezové. 

DLE POČTU OTOČNÝCH KOLEČEK

Vyrábíme 3 typy vozíků dle počtu otočných koleček:
- vozík se všemi 4 otočnými kolečky - označení 4x4
- vozík se 2 otočnými a 2 pevnými vidlicemi - označení 4x2
- vozík se 6 pevnými kolečky - označení 6x0

Kolik otočných koleček potřebujete záleží na povaze provozu, jak často potřebujete s vozíkem zatáčet, jestli máte dlouhé rovné uličky mezi regály, nebo krátké úseky s nutností často měnit směr. Pro častou změnu směru jízdy zřejmě využijete všechna kolečka otočná a v dlouhých rovných uličkách vám budou stačit pouze 2 otočná, nebo žádná, záleží také na tom, s čím jsou pracovníci v provozu zvyklí pracovat a co jim více vyhovuje. 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ TYPY ?

Zákazníci, kteří vyžadují kvalitu, kupují nejvíce nerezový vozík 4x4/80 (kód 626).
Ti,  kteří chtějí nakoupit co nejlevněji,  vybírají nejčastěji nejlevnější 
vozíky pozinkované se dvěma otočnými kolečky  4x2/80 (kod 262)  , pokud je ale budete kupovat do vlkhého prostředí tak musíte počítat s tím, že je budete muset časem vyměnit.

POZINKOVANÉ VOZÍKY MŮŽETE KOUPIT V NAŠEM E-SHOPU ZDE ... 

NEREZOVÉ PODVOZKY

POZINKOVANÉ PODVOZKY

PRÁŠKOVĚ LAKOVANÉ PODVOZKY

HÁČKY NA PŘEPRAVKY - dlouhé háky s ručkou na manipulaci s přepravkami

PODSADY POD PŘEPRAVKY - rám s nožkami na uložení přepravek, bez otočných koleček

NÁHRADNÍ RÁMY NA VOZÍKY

 

VOZÍKY NA PŘEPRAVKY POZINKOVANÉ

Vozík na přepravky zinek 4x4/80 - (627)

Pozinkovaný vozík na převážení přepravek. Rozměr vozíku 600 x 400 mm. Vozík má 4 kolečka a všechna jsou otočná. Konstrukce rámu je vyrobena z  L-profilu 30/30/3 mm. Vidlice na kolečka i konstrukce jsou galvanicky zinkované. Kolečka mají průměr 80mm. Nosnost vozíku je 250 kg. Nehodí se do...
+

Vozík na přepravky zinek 4x2/80 - (262)

Pozinkovaný vozík na převážení přepravek. Rozměr vozíku 600 x 400 mm. Vozík má 4 kolečka a 2 z toho jsou otočná. Konstrukce rámu je vyrobena z  L-profilu 30/30/3 mm. Vidlice na kolečka i konstrukce jsou galvanicky zinkované. Kolečka mají průměr 80mm. Nosnost vozíku je 250 kg. Nehodí se do...
+

Vozík na přepravky zinek 6x0/80 - (631)

Pozinkovaný vozík na převážení přepravek. Rozměr vozíku 600 x 400 mm. Vozík má 6 koleček bez otočných vidlic.Konstrukce rámu je vyrobena z  L-profilu 30/30/3 mm a je galvanicky zinkovaná. Kolečka mají průměr 80mm. Nosnost vozíku je 200 kg. Nehodí se do příliš agresivního, vlhkého prostředí,...
+