ŠTÍTKY DO CENOVEK

štítky cenovky na maso, uzeniny
štítky do cenovek

Dodáme Vám štítky do našich cenovek. 
Cedulky na cenu jsou barevné a zalaminované (celistvé okraje, netřepí se, voděodolné). Standardně dodáváme štítky v červené barvě, na přání lze dodat i jiné barvy. 

Do okének si permanentními popisovači dopíšete název, cenu, případně výrobce.
Když budete potřebovat změnit údaje na cedulce, tak ji jednoduše setřete lihovým čističem (čistič na bázi lihu, tvrdý alkohol ...) a můžete popisovat znovu. 

Pokud byste chtěli na štítky své logo, tak Vám můžeme dodat štítky na míru dle Vašich požadavků (individuální kalkulace na dotaz, minimální množství 108 ks ). 

CENÍK

Vyberte si z různých druhů:
OBECNÉ - na jakékoliv zboží, potraviny, zákusky, pečivo, ale i nepotravinářské výrobky
MASNÉ VÝROBKY  - speciální štítky na masné výrobky, je na nich označen druh výrobku (tepelně opracovaný, trvanlivý tepelně opracovaný, trvanlivý fermentovaný)
SÝRY - štítky na sýry a výrobky z nich, do kolonech si dopíšete druh sýra, výrobce, název a cenu

ŠTÍTKY DO CENOVEK - OBECNÉ

ŠTÍTEK 95X65 - KČ/KG - (1050)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 95 x 65 mm. Popis - Kč/ kg. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy.
+

ŠTÍTEK 95X65 - KČ/KS - (1051)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 95 x 65 mm. Popis - Kč/ ks. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy.
+

ŠTÍTEK 70X65 - KČ/KG - (1048)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 70 x 65 mm. Popis - Kč/ kg. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy.
+

ŠTÍTEK 70X65 - KČ/KS - (1049)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 70 x 65 mm. Popis - Kč/ ks. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy.
+

ŠTÍTKY DO CENOVEK - MASO A MASNÉ VÝROBKY

ŠTÍTEK 95X65 - NA SYROVÉ MASO - (1059)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Roměr 95 x 65 mm. POUŽITÍ: syrové maso Popis: druh masa (hovězí, vepřové...), výrobce, chov a porážka (země původu), Kč/ kg Standardně barva červená, na přání lze i jiné barva.
+

ŠTÍTEK 95X65 - TEPELNĚ OPRACOVANÝ - (1054)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 95 x 65 mm. POUŽITÍ: párky, špekáčky, měkké salámy, dušené šunky, tlačenky, jitrnice, uzená masa, anglická slanina, grilovací klobásy a jiné Popis - masný výrobek tepelně opracovaný, výrobce, Kč/ kg. Standardně barva červená, na přání lze i...
+

ŠTÍTEK 95X65 - TRVAN. TEPELNĚ OPRACOVANÝ - (1055)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 95 x 65 mm. POUŽITÍ: salám selský, vysočina, a jiné Popis - masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný, výrobce, Kč/ kg. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy.
+

ŠTÍTEK 95X65 - TRVAN. FERMENTOVANÝ - (1056)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 95 x 65 mm.  POUŽITÍ: salámy herkules, poličan, paprikáš, lovecký, klobása dunajská a jiné Popis - masný výrobek trvanlivý fermentovaný, výrobce, Kč/ kg. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy
+

ŠTÍTKY DO CENOVEK - SÝRY

ŠTÍTEK 95X65 - SÝR, KČ/KG - (1057)

Štítek do cenovky, barevný tisk, zalaminovaný. Rozměr 95 x 65 mm. POUŽITÍ: sýry a sýrové výrobky Popis - druh sýra, výrobce, Kč/ kg. Standardně barva červená, na přání lze i jiné barvy.
+