OSTATNÍ SOUČÁSTI

Vyrábíme jednotlivé součásti grilů tak, abyste si z nich mohli sestavit kompletní gril dle vašich potřeb. Základem každé sestavy je stojan na gril, držák motoru slouží k upevnění motoru ke stojanu a kliku na rožeň budete potřebovat, pokud nebudete chtít využít motor. 

OSTATNÍ SOUČÁSTI GRILŮ

Stojan na grilování 1200 - (863)

Velmi jednoduché provedení skládacího stojanu na grilování i větších kousků masa, kýty, selete a pod. Tuhost konstrukce je dostačující a 100 kg bez problémů udrží. Vyrobena je z nerezových jeklů 20x20x2 mm. Kuličková ložiska, v nichž je uložen rožeň, zajistí minimální odpor při...
+

Stojan na grilování 600 - (1126)

Velmi jednoduché provedení skládacího stojanu na grilování menších zvířat - kuřat, králíků a pod. Nosnost kontrukce do 10 kg.  Vyrobena je z nerezových jeklů 15x15x1,5 mm.  Stojan lze po uvolnění 2 křídlových matek složit k přepravě (viz obrázek). Demontáž a montáž trvá několik vteřin....
+

Klika na rožeň - (173)

Klika na rožeň k manuálnímu pohonu grilu. Slouží k ručnímu otáčení rožně. Když nemáte na dosah elektrickou přípojku, motorek na baterie nebo vypnou proud, potom se klika může hodit. K nasunutí na kulatinu průměr 16 mm.
+

Držák motoru - (254)

Univerzální uchycení motoru na gril je z nerezové pásoviny 70x4 mm. Jednoduše lze přišroubovat na nohu stojanu v libovolné poloze a zafixovat utažením 4 šroubů. Lze přišroubovat i na stěnu krbu. Otvory jsou připraveny na motory: B440-220V, UMR03-12V.
+