O NÁS

Jsme rodinný podnik, zabývající se výrobou kovového zboží. Vyrábíme výrobky z kovu pro různá odvětví.

Hlavní částí výrobního programu jsou řeznické potřeby – držáky cenovek,háčky na masozávěsné háky s kladkou (kočky), stromečky na masovozíky na přepravkyprošívací jehlykonzoly a další

Dále vyrábíme grily na sele, krůtu nebo kýtu,  součásti grilů nerezové rošty a rožně na míru do vašich krbů, opékací vidličkyšpízy na maso a různé doplňky ke grilům a krbům 

Na své si u nás přijdou i milovníci domácích zabíjaček, pro ně vyrábímepotřeby na zabíjačku – grmolec na prasezvonek na praseháčky na uzení,narážka na jitrnice.

Pokud vybavujete provozovnu s prodejem zboží, mohli byste potřebovat naše – držáky cenovek nebo vozíky na přepravky.

Pro výrobce nebo servisní firmy, zabývající se hasicími přístroji, máme v sortimentu pojistky hasicích přístrojů.

 

HISTORIE

Prvním našim výrobkem byla ruční plečka se čtyřmi radličkami k obdělávání políček a zahrádek. Přidala se výroba motyk a motyček, opravy motyk a krumpáčů pro stavební podniky. Dalším výrobkem byl háček na maso do prodejen maso - uzeniny. Do prodejen stavebnin jsme začali vyrábět okapové háky, objímky na svody a sněhové zachytávače. Výrobky pro řezníky se začaly rozrůstat a řeznické potřeby se staly hlavním výrobním programem. V průběhu doby se přidalo několik drobností jako například pojistky do hasicích přístrojů, krejčovské svorky a podobné výrobky.

Stále se snažíme rozšiřovat sortiment výrobků podle přání zákazníků. V posledních letech jsme přidali do sortimentu potřeby ke grilování - gril na sele nebo na prase, vybavení krbů ke grilování, rošty, rožně a pod. Dodáváme také vybavení k rožnění a grilování do již stojících krbů a to na míru podle rozměru.

Na základě poptávky zákazníků jsme začali vyrábět držáky cenovek na zboží a vozíky na přepravky, což jsou výrobky, které využívají prodejny a provozy z různých odvětví.

Pro milovníky domácí zabíjačky jsme do našeho sortimentu zařadili potřeby na zabíjačku – grmolec na prase, řeznický zvonek na prase, narážku na jitrnice, špejlovací jehlu.

 

NAŠI UŽIVATELÉ 

Našimi zákazníky jsou zejména masokombináty, jateční závody, řezníci, prodejny masa a uzenin, maloobchodní prodejny zboží, milovníci domácí zabíjačky a grilování, výrobci a servisní firmy zabývající se hasící technikou, a mnoho dalších firem z různých oborů vybavujících své provozovny vozíky na přepravky nebo cenovkami (pekárenské a cukrárenské provozy ... ).